НАША ІСТОРІЯ

Про нас

Привіт. Ми - Таті та Надія. Ми ті, хто створив цей бренд у Києві 17 серпня 2019 року та продовжуємо створювати його кожного дня, використовуючи найкращі наші ідеї, думки, мрії та професійні скіли. Ми абсолютно різні, як день і ніч, ми маємо різний професійний досвід, різні якості, різний світогляд, але ми маємо єдині цінності, єдину мету та на 100% доповняємо друг друга. Ми найкращі друзі та найкращі бізнес партнери. Таті вивчала бренд менеджмент в Великобританії та працювала в фешн індустрії, я вивчала міжнародний бізнес в Україні та керувала фінансовими проектами в західних корпораціях. Незважаючи на успіх у своїх сферах, ми обидві знали, що хочемо жити за власними правилами та творити свій світ. Ця пристрасть та енергія запалили креативну іскру навколо нашої спільної любові до ювелірних прикрас та модних аксесуарів. Так народився бренд POCHÉ, який зараз говорить до глобальної спільноти творців, митців, світових зірок та просто наших однодумців, які хочуть нести зміни.

POCHÉ - це оригінальний дизайн, ручна робота, сучасні технології, висока якість екологічного виробництво та сервіс максимально орієнтований на наших клієнтів. Ми сміливо робимо експерименти з матеріалами, формами та кольорами, керуючись власним естетичним баченням та розвиненою інтуїцією. Саме тому наші прикраси настільки відрізняються від інших та створюють незабутні враження. Незалежно від того, чи ти хочеш створити ексцентричний образ, чи додати шарму до мінімалістичного образу, прикраса це завжди зв’язок між твоїм баченням себе та настроєм, який ти транслюєш у світ. Отже POCHÉ це яскраві, модні та неординарні прикраси які можна носити знову і знову, перетворюючи їх на власний ритуал радості.

POCHÉ — ЦЕ SUSTAINABLE БРЕНД, З ЕКОЛОГІЧНИМ ВИРОБНИЦТВОМ З ПЕРЕРОБЛЕНИХ МАТЕРІАЛІВ. ЮВЕЛІРНІ ВИРОБИ ПОВИННІ ВПЛИВАТИ НА СТИЛЬ, А НЕ НА ПЛАНЕТУ!

Прикраси POCHÉ створені для того, щоб провокувати думки та привертати увагу. Кожна наша прикраса елегантно підкреслює стиль, особистість та світогляд свого володаря завдяки непростим комбінаціям кольорів та форм. Ми створюємо виразні прикраси з власною точкою зору. Як і їх власники, вони - особливі, адже саме це і робить їх такими бажаними.