ГАРАНТІЯ ТА РЕМОНТ

 

Кожен виріб від POCHÉ постачається з 6-місячною міжнародною гарантією, яка охоплює ремонт, перевірку фіксації каменів, контроль зварювання, полірування та обробку поверхні для відновлення первісного вигляду або заміну виробу за наявності дійсного документа про покупку.

Проте важливо зауважити, що гарантія не поширюється на недбале поводження з прикрасами, таке як подряпини на поверхні, зміна кольору внаслідок нормального зношування, втрата компонентів або пошкодження внаслідок неправильного використання. Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до POCHÉ, надіславши листа на електронну адресу sales@pochejewelry.com.

Також будьте уважні, що в разі, якщо гарантійний строк минув або відсутній документ про покупку, POCHÉ може бути не в змозі надати допомогу. Рекомендується зберігати документ про покупку в безпечному місці для вирішення питань з гарантією.


ДОГЛЯД

 

Дякуємо, що стали музою POCHÉ! Ми завжди щасливіші, коли ви обираєте виділятись з нашими прикрасами.

 

Будь ласка, дотримуйтеся наведених нижче порад, аби захистити свій скарб POCHÉ:

 ⁃ Тримайте свою прикрасу подалі від парфумів, лосьйонів для тіла та інших хімічних речовин.

 ⁃ Краще уникати прямого контакту з твердими поверхнями.

 ⁃ Намагайтеся уникати прямого контакту з водою [зніміть прикраси перед спа, басейном, морем, під час прийняття душу або занять спортом].

 ⁃ Зберігайте скарби в безпечному мішечку POCHÉ, коли знімаєте їх.