Доставка та повернення

1. Доставка

1.1. Опрацювання та відправка замовлень здійснюється протягом 2-3 робочих  днів (робочі дні – з понеділка по п’ятницю, за винятком святкових днів). Доставка по Україні здійснюється Новою Поштою.

1.2. Після опрацювання замовлення, Ви отримаєте електронний лист з підтвердженням про відправку.

1.3. Якщо Ви не отримали своє замовлення протягом 3 днів після отримання електронного листа з підтвердженням відправлення, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою sales@pochejewelry.com, надавши своє ім'я та номер замовлення, і ми допоможемо Вам.

2. Повернення

2.1. На жаль, згідно з чинного законодавства України - ювелірні вироби не підлягають поверненню. Однак можливий обмін прикрас при виконанні встановлених умов для обміну.

3. Обмін

3.1. Ви можете обміняти прикраси належної якості у випадку невідповідного розміру або при необхідності замінити колір металу:

- обмін виробу відбувається в рамках однієї моделі на інший розмір (каблучки, браслету чи кольє);
- обмін виробу відбувається в рамках однієї моделі на інший колір металу.

3.2. Для отримання можливості обміну, Ваш товар повинен бути у тому ж стані, в якому Ви його отримали. Це означає, що товар не має бути пошкодженим і не має мати слідів використання.

2.2. Зверніться до нас за адресою sales@pochejewelry.com, щоб почати процес обміну протягом 14 днів з моменту отримання товару. 

2.4. Ви несете відповідальність за доставку повернення до нас за допомогою перевізника на Ваш вибір. 

2.5. Ми залишаємо за собою право відхилити обміну товарів, якщо вони були відправлені до нашого складу після закінчення 14-денного періоду, або якщо стан товарів відрізняється від того, в якому Ви їх отримали.

2.6.Ми повідомимо Вас про результати перевірки вашого повернення та рішення щодо його затвердження.

2.8. Обмін застосовується лише до товарів за звичайними цінами. На жаль, товари, що продаються зі знижкою, не підлягають обміну.

2.9. Ми не можемо здійснювати обмін товарів, придбаних через наших дистриб'юторів. Будь ласка, зверніться безпосередньо до них для обробки вашого обміну.