POCHÉ x SUPERHUMANS

Прекрасні: благодійний проєкт від POCHÉ та Superhumans, присвячений силі духу українців

Український бренд ювелірних виробів POCHÉ та Superhumans Center —  центр з протезування, реконструктивної хірургії та реабілітації постраждалих від війни дорослих і дітей, презентують благодійний проєкт “Прекрасні”, обличчям якого стануть українці з ампутаціями та іншими травмами, спричиненими війною. Частина прибутку з продажу колекцій, представлених в рамках ініціативи, буде передана Superhumans.

Надсила, гідність, впевненість, трансформації стали натхненням створення відеопроєкту, що демонструє: врода — це сукупність внутрішньої наснаги, цінностей та індивідуальності. Зовнішня краса не існуватиме без випромінювання краси зсередини — цей зв’язок досліджує бренд POCHÉ JEWELRY у cпільному з Superhumans проєкті. 

“Прекрасні” — від слова “прикраса”. “Прекрасні” — це невимовна краса, що ніби множиться під тиском випробувань, стає ще більш очевидною і особливою. Адже справжня коштовність сучасності — стійкість, жага до життя, хист бачити красу в усьому, а також величезний особистий приклад, який несуть герої кампанії. Проєкт має на меті нагадати, що сила є в кожному з нас, а особливо у темні часи надважливо не зупинятись і продовжувати боротьбу за своє внутрішнє світло. Відеопроєкт з різними героями центру буде реалізовано у серії роликів, відзнятих на території Superhumans Center, що став другою домівкою для суперів.

20% з продажу колекцій Leafs та Candy Crush, представлених в рамках ініціативи, POCHÈ передає Superhumans. Досліджуйте товари на сайті з позначкою "Superhumans" та ставайте частиною важливої місії.

каталог товарів
POCHÈXSUPERHUMANS